Oferta

Co jesteśmy w stanie zaoferować?

Wykonujemy profesjonalnie i kompleksowo studnie głębinowe, instalacje sanitarne oraz filtracje i uzdatnianie wody. W naszej firmie zatrudniamy grupę wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem pracy i wszechstronnymi umiejętnościami. Usługi są świadczone terminowo z najwyższą starannością.

Zakres usług:

– studnie głębinowe
– czyszczenie studni kopanych
– dezynfekcja studni
– podłączenie studni głębinowej
– filtracja wody
– uzdatnianie wody
– instalacje wodno-kanalizacyjne
– instalacje centralnego ogrzewania
– odnawialne źródła energii

Instalacje centralnego ogrzewania wykonujemy z obiegiem otwartym i zamkniętym w budynkach nowo powstających, remontowanych oraz już zamieszkałych.

Nieodłącznym elementem instalacji centralnego ogrzewania jest kocioł, który ją zasila, a także steruje całym obiegiem.
– kotły na paliwo gazowe kondensacyjne
– kotły na paliwo stałe

O studniach głębinowych

Studnie głębinowe wykonujemy metodą wiertniczą z wykorzystaniem technologii płuczkowej. Wiertnica zamontowana jest na przyczepce samochodowej, a dzięki jej małym gabarytom możliwy jest wjazd w trudno dostępne miejsca.
Wiercenie wykonywane jest świdrem o średnicy 216 mm, a studnia zarurowana zostaje rurą ciśnieniową PCV o średnicy 160 mm. Rury te posiadają atest do zastosowania przy wodzie pitnej. W zakres wykonania studni wchodzi: wykonanie odwiertu, zarurowanie, wykonanie obsypki żwirowej kamykiem filtracyjnym o średnicy ziaren od 4-8 mm, wykonanie odcięcia wód gruntowych poprzez wykonanie na odpowiedniej głębokości korka cementowego, wkopanie do ziemi 1,5 kręgu betonowego, stanowiącego obudowę wykonanej studni głębinowej.
Następnie studnia zostaje poddana zabiegowi oczyszczania.Po uzyskaniu czystego wypływu wody studnię można zacząć podłączać do budynku.

Koszty wykonania studni ustalane są u klienta, po wyznaczeniu miejsca w którym zostanie ona wykonana.

Aby móc zacząć korzystać z własnego ujęcia wody pitnej musimy podłączyć studnię z budynkiem oraz wybudować instalację hydroforową, która będzie zasilała gospodarstwo w wodę.

W zakres instalacji hydroforowej wchodzi:
– wykonanie przyłącza studni z budynkiem
– dobór pompy głębinowej
– dobór naczynia przeponowego
– wykonanie instalacji hydraulicznej oraz elektrycznej

Zapraszamy na www.aquawiertinstalacje.pl

Aqua Wiert – studnie głębinowe, czyszczenie studni kopanych, filtracja i uzdatnianie wody. Odnawialne źródła energii, instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.